Куроче так!на всякі тупі теми не говорити бо тут камери повсюду!!

 


misko

Слава Героям!Нацрадіо відмовилось від погоди в прямому ефірі через критику влади

Національне радіо відмовилось від прямих включень з Укргідрометцентру через те, що начальник відділу метеорологічних прогнозів розкритикувала ситуацію в країні в прямому ефіру.

Про це "Українській правді" повідомили джерела у Національній радіокомпанії.

Так, 12 травня під час прямого включення Людмила Савченко почала говорити про погоду зі слів про красу природи. Але потім заговорила про ситуацію в країні.

"Не можна залишатися байдужим до цієї краси, що доповнюються ніжними запахами бузку та конвалій, мелодійними трелями птахів. Часом здається, що такі чудові дні дарує нам природа як компенсацію за той безлад, беззаконня та несправедливість, що відбуваються в нашій країні", - сказала Савченко.

"Незрозуміло, як можна не любити цей райський куточок на землі, цю країну, український народ, щоб так знущатися з нього. Поки що нас пестить лише лагідне весняне сонечко. Воно і завтра зігріватиме теплом жителів усієї України – від сходу до заходу, від північних областей до Криму", - продовжила Савченко.

"І хоч погодні умови в цих регіонах часом бувають різні, та єдиний український народ і дай Боже, щоб нас ніколи і нікому не вдалося роз'єднати" – зазначила вона і далі заговорила про погоду.

Після цього ефіру було прийнято рішення випускати прогнози погоди виключно в текстовому режимі або ж в запису.

Прямих включень з Укргідрометцентру, як це практикувалося впродовж кількох десятків років, не буде, а начальник відділу метеорологічних прогнозів Укргідрометцентру Людмила Савченко усунена від ефіру.

Всі матеріали від Укргідрометцентру будуть попередньо прослуховуватися та редагуватися випусковими редакторами.

"Українська правда" звернулася за коментарем до першого заступника гендиректора, директора дирекції інформаційного мовлення НРКУ Романа Чайковського.

Він підтвердив, що тепер прогнози погоди виходять в запису.

"Ключовий момент – якщо людина говорить про погоду, вона має говорити про погоду. Це не та тема, яка варта уваги. Коли людина говорить про погоду, вона має розповідати про погоду оперативно, кваліфіковано, якісно, дотепно, але погоду. От і все", - пояснив Чайковський.

Як відомо, генеральним директором НРКУ є колишній прес-секретар Януковича Тарас Аврахов, призначений на цю посаду минулого року.

Нещодавно на НРКУ припинила своє існування Всесвітня служба "Радіо України".

Українська правдаРекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 55

Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис
Рекомендував цей запис
Люда явно прогнала беса
Люда сказала несколько вещей ,которые не могли понравиться "свидомым"..."Незрозуміло, як можна не любити цей райський куточок на землі, цю країну, український народ, щоб так знущатися з нього. Поки що нас пестить лише лагідне весняне сонечко. Воно і завтра зігріватиме теплом жителів усієї України – від сходу до заходу, від північних областей до Криму", - продовжила Савченко...Украина одна ,нет "Захидной" и Восточной
а де там вона сказала про Східну і Західну Україну?я шось не бачу де б вона ділила Україну.
знову тобі ввижається якийсь поділ України, вічно хтось її ділить,... всі, окрім теперішньої влади. Кайфуй.
Рекомендував цей запис
блин, вот как раз Укргидрометцентру хрюкать о политике вообще не стоит. Они погоду толком угадать не могут, зато берутся чего-то комментировать. Ассенизатор должен дерьмо возить, а не о высоких материях рассуждать вместо этого в прямом эфире.

де ти там побачив високі матерії?жінку заїбали всі політики і її болить майбутнє України ось вона і вирішила таке сказати.ти уявляєш,як її мало це все дістати щоб вона таке сказала в прямому ефірі.і думаю,що вона знала на що йде.

лиш бля не кажи,що її купила Тимошенко.

Типично совковое мышление. Хотя нет, ещё хуже, рабское какое-то, ведь даже Ленин говорил, что кухарка должна управлять государством...
Рекомендував цей запис
Рекомендовал эту запись
Рекомендував цей запис

-1 незадоволений в ефірі.

Звісно, що вона вийшла за рамки професійності. В такому випадку в прямому ефірі потрібно залишати свої емоції осторонь. Звичайно, що крок сміливий і те, що вона сказала дійсно правда, але чого вона добилась? І так кожна думаюча людина, а не бидло, розуміє усю ситуацію, що склалась в Україні.
розуміти ми то розуміємо,але шо з того?
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

генеральним директором НРКУ є колишній прес-секретар Януковича

Идиотизм. Это как я приду к заказчикам и начну политические разглагольствования, а потом уже перейду к сметам и замерам. Её дело о погоде рассказывать. И в конце концов - это её точка зрения, с которой далеко не все согласны. Так что не хер использовать служебное положение для высказывания своих политических взглядов.
де вона про політичні погляди там сказала?
блін чувак ти прогнози по радіо хоч раз в житі чув? привожу приклад "тимофія старе народне свято, якщо в цей день буде тепло то весь місяць буде тепло..." типовий прогноз з радіо. в мене такі здогадки, що їх змушують таку ахінею нести, от вона відсмалила, і молодець. а ці відреагували, як то кажуть на злодії шапка горить.
Ну тогда давайте в новостях спорта о кролиководстве рассказывать.
вона навіть не сказала яка влада, а може то опозиція малась на увазі :) а вообще абзац просто совок якийсь
Рекомендував цей запис

Заборонити всі прямі трансляції, взагалі в радянському союзі їх не було! більше влади міліції (бо могильов просив, шоб порядок навести), тоді не будуть навіть намагатись говорити :Р

бандитский беспредел, хуле
А вообще - точно: пусть для начала погоду с минимальными ошибками предсказывать научатся.
піздєц порівняння.бандитизм у владі і прогноз погоди.
та я бачу в ньго логіка вообщє залізна
Рекомендував цей запис

Ггг, а я це чув, ще й подумав, що то таке тітонька белькоче )

Рекомендовал эту запись

 Из каких краев посетители

Мои фотоальбомы


Опрос

Хто живіший?Метки

Календарь
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua