Куроче так!на всякі тупі теми не говорити бо тут камери повсюду!!

 


misko

Різне

Сиджу на роботі і нуджуся.взагалі класно.нікого нема лиш я з співробітником.він грає тисячу на компі,а я от тут шарюся.маю скинути пару телефонограм,але і то ліньки.

Пили ми з пацанами в пятницю пивечко і думали куди себе подіти на суботу неділю.думали-думали і стрелило нам поїхати в Яремчу побухати тим більше там в неділю футбол.приїхали в Яремче пішли шукати хату де б заночувати,особливо шукати там не потрібно бо самі тебе знайдуть.договорилися за 35грн з чоловіка,але туалет від нас закрили і веліли справлятися в віходку коло стайні.але то пофік.грошей в нас було мінімум то ж алкоголю було лиш 2літри на шістьох,але знаєте,як то є: віпив і пішли в хід заначки.то була наша дурниця бо після 10год там купити горівку нереально,нема цілодобових магазинів то ж затарилися міцним пивом,потім ше раз міцним пивом.шо цікаве коли ми йшли в годині 12 за другим пивом то співали,як навіжені і кричали "Яремче не спати Долина йде бухати",проходили повз два патрулі і ті на нас лиш дивилися.нє.чули б ви,як ми співали голосно.точно певно всіх підірвали.

В понеділок взяв машину і поїхав до Львова.третю передачу лиш вміє тато включати то ж я зразу з другої на четверту переключався.а шо я мав робити?два рази проїхав на червоне світло,три рази заблудився,два рази заглох на світлофорі,ше кілька разів мені на мігах показували,що я ідіот і пімпікали.але було весело.

В вівторок я садив картоплю.без коментарів.Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы
 

Комментариев: 40

третю передачу лиш вміє тато включати то ж я зразу з другої на четверту переключався.а шо я мав робити? - я теж так вмію)))
колєга)))
угу) я правда ще можу і на задню рванути ненароком
чого ж не дзвонив гад?)
та я не дуже мав часу.ше в Городок їздив)
ох, не то вы покупали. мы 3го были на дегустации вин. 2 видов - и народ поупивался, так что до Львова пару часов одни тела ехали - все дружно дрыхли))
повір.ми,як верталися то також,як мертві дрихли))
верю и даже не смею сомневаться))
Рекомендовал эту запись

за последние два абзаца)))

за передостанній абзац мала б бути антирекомендація типу "так їздити не можна"))
так вы ж мальчишки, что с вам возьмешь по попе уже поздно
Рекомендував цей запис

Круто! Вихідні бачу вдались, усьо і одразу :)

ше й команда виграла в чемпіона на його полі,а ми аутсайдерами були в тому сезоні))))
А що за команда? Знаю є Карпати Яремче, тамтешня. А доречі із запізненням, але все ж таки вітаю із престижною нічиєю проти ФК какашка!
Рекомендовал эту запись

! ыц !

иц
Рекомендовал эту запись
дякую))
Рекомендував цей запис

житєйське.. ))

ваділа))
розівчився вже просто)
Рекомендував цей запис

чувак, все як у мультиках про Козаків. зашибісь!:)

ого.круто.та я таки козак))))
гг
ггг)
Boasting abounding alarm functions, the atramentous matte punch of the replica watches uk appearance three added counters and a date affectation window at 4 o’clock. The billy markers and Arabic numerals are hand-applied, while the hour and minute easily are coated with a bright substance. Apparently, it is actually not acute to force yourself to buy something you cannot afford.

 Из каких краев посетители

Мои фотоальбомы


Опрос

Хто живіший?Метки

Календарь
Ноябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua